Dělat SEO? A co spíše důvěryhodný a unikátní obsah?

Existuje jen jediná cesta k tomu, aby vaše webové stránky byly pro lidi z masa a kostí snadno nalezitelnými na vrcholcích majestátně vzhlížející hory Mt. Google. Ta cesta je – přirozenost. Zajímejte se do hloubky o to, co lidé na Internetu hledají, co chtějí vědět a znát, jaké mají zájmy, co sdílí na sociálních sítích a jaký druh obsahu je pro ně opravdu hodnotným a užitečným.

Začněte dávat lidem – prostřednictvím vašich webových stránek – jistý benefit, unikátnost, něco, co jinde nenajdou. Detailně je informujte o všem, co by je mohlo zajímat a týká se to oboru vašeho zaměření. Nešiďte lidi a dejte si tu práci a čas, aby nemuseli jít k vaší konkurenci, protože když nenajdou odpověď na svůj dotaz u vás, tak tam jistě půjdou!

Stovky a stovky klíčových frází a spojení, které čekají jen vás!

A existuje taky stovky a stovky lidí a společností, který tento fakt opomíjejí a pak s hlavami v dlaních už nevědí, co s tím webem už sakra udělat, aby ho vystřelili do prvních podlaží vyhledávače Google. A nakonec to celé pravděpodobně skončí, kopírováním obsahu odjinud a nákupem podezřelých odkazů.

Očůrávat vyhledávače nepřirozeným a většinou i pro návštěvníka devalvovaným webovým obsahem a kupovat tisíce odkazů, to vážně nemá smysl. Google to pozná a vás bude čekat penalizace. Pozor, už dávno nejsme v pravěku Internetu!

Dnes vyhrává ten, kdo se zajímá o potřeby svých návštěvníků

Díky nasazenému personalizovanému směru vývoje hledání na Googlu dostává každý člověk trochu odlišnou zpětnou odpověď na svůj dotaz. Což je vlastně úžasným krokem, protože výsledky jsou dynamicky ušity každému z nás na míru.

Pro SEO to znamená, že jenom weby s důvěryhodným a unikátním obsahem mají šanci dobře se umístit i napříč lokalitě a historii vyhledávání dotazujícího. Pokud jste dočetli až sem, tak je čas, abychom vám prozradili tajemství, jak být pro lidi na Internetu snadno a lehce nalezitelnými. A to tajemství zní takto.

Imitujte Google a bude se vám v jeho přítomnosti žít neskonale blaze!

Co a vlastně máte napodobovat? Google sbírá přirozenou cestou data o svých uživatelích a na základě toho se nám snaží poté předložit ty nejlepší možné odpovědi na naše vyhledávací dotazy a fráze.

Napodobujte tu lehkost a přirozenost. Zajímejte se o lidi, které brouzdají internetovými vodami a úspěch na vás nebude dlouho čekat ve tmavém a zapadlém rohu. Vždyť Google jediné co dělá je to, že se o nás zajímá a nejsme mu jako jeho uživatelé nijak ukradeni. V tom je i celý vtip a pointa SEO.

Tak co? Jdete do toho s námi?