Nejcennější komoditou současnosti je pozornost

Ve světě, kde již téměř vše bylo vymyšleno, je těžké někoho zaujmout. Na upoutání pozornosti máte jeden pokus. Dáváme si proto záležet, abychom dali vašim nápadům a myšlenkám podobu, která upoutá na první dobrou.

Skoda
Nestle
Gastro
Teribear
Ferdinand
Ferdinand

Nabízíme

Prezentační video

Video, které vypovídá o Vaší firmě více než tisíc slov. Video dokáže nejlépe přenést informaci a na rozdíl od textu daleko lépe i emoci. Sdělte vše potřebné Vašim zákazníkům pomocí videa a získejte lepší zpětnou vazbu.

Produktové video

Představte snadno Váš produkt a snadno naučte své klienty, jak s ním správně zacházet. Urychlete čas, ušetřete náklady a navíc budete působit jako moderní firma využívající současných trendů. Video návody a instruktážní videa jsou nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak přenést informace.

Videoreporty

Pořádáte koncert či nějakou firemní akci a potřebujete záznam z několika kamer a profesionální zvuk?

Content na sociální sítě

Potřebujete vyprodukovat něco originálního? Nebojte se komunikovat nevšedně, nebojte se ukázat Váš produkt v novém světle. Poradíme, jak na to, zajistíme produkci a postaráme se o to, aby se Vaši fanoušci dobře bavili.

Stream

Potřebujete pořídit záznam prezentace či jiné akce a případně ho rovnou živě přenášet na internet? Rádi Vám i s touto výzvou pomůžeme. Máme kompletní vybavení pro záznamy akcí či přednášek z několika kamer.

Dron

Nabízíme též letecké práce – natáčení a focení z dronu.

Proč s námi?

$

Vlastní studio a výroba

zajišťujeme si celý výrobní proces „in house“. Máme vlastní studio, vlastní techniku i postproces. K nám můžete přijít na kávu a zkontrolovat si výsledek.

$

Vlastní technika

Máme kompletní vybavení a díky tomu můžeme realizovat i zakázky na poslední chvíli.

$

Vlastní postprodukce

V přízemí máme studio, o patro výše postprodukci. Vše na jednom místě, na jedné adrese a v jednom čase.