Foto a video

Řekněte to obrazem

Natočíme pro Vás instruktážní videa, propagační materiál, ale i content pro Vaše sociální sítě. Naší velkou výhodou je kompletní technické vybavení na profesionální úrovni – nabízíme natáčení, i streaming.

=

Prezentační video

Video, které vypovídá o Vaší firmě více než tisíc slov. Video dokáže nejlépe přenést informaci a na rozdíl od textu daleko lépe i emoci. Sdělte vše potřebné Vašim zákazníkům pomocí videa a získejte lepší zpětnou vazbu.

Produktové video

Představte snadno Váš produkt a snadno naučte své klienty, jak s ním správně zacházet. Urychlete čas, ušetřete náklady a navíc budete působit jako moderní firma využívající současných trendů. Video návody a instruktážní videa jsou nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak přenést informace.

Záznamy akcí

Pořádáte koncert či nějakou firemní akci a potřebujete záznam z několika kamer a profesionální zvuk?

Content na sociální sítě

Potřebujete vyprodukovat něco originálního? Nebojte se komunikovat nevšedně, nebojte se ukázat Váš produkt v novém světle. Poradíme, jak na to, zajistíme produkci a postaráme se o to, aby se Vaši fanoučci dobře bavili.

Streaming

Potřebujete pořídit záznam prezentace či jiné akce a případně ho rovnou živě přenášet na internet? Rádi Vám i s touto výzvou pomůžeme. Máme kompletní vybavení pro záznamy akcí či přednášek z několika kamer.

Dron

Nabízíme též letecké práce – natáčení a focení z dronu.

Vlastní studio

Pro naše klienty máme připravené vlastní studio pro natáčení i focení.

}

Rychlost

Potřebujete Váš web rychle? Díky licencovaným řešením jsme schopni dodat web velmi rychle v řádu dní.

Zkušenosti

Díky 15 letům v oblasti marketingu Vám můžeme dát cenné rady v tom, jak Váš budoucí web uchopit tak, aby byl přehledný a plnil svůj cíl.

Pomocná ruka

Nevypínáme si telefon. Potřebujete poradit či rychle zachránit vzniklou situaci? Jsme k dispozici i po odevzdání práce.

}

Řešení pro růst

Stavíme web tak, aby byl funkční nejen dnes, ale i za několik let. Řešení je otevřené, bude se vyvíjet s Vaším byznysem a je jen Vaše.