Správa marketingu

Chybí Vám lidská síla? Nestíháte realizovat marketingový plán?

Pokud nestíháte a v marketingu vám ujíždí vlak, můžeme pomoci. Váš marketingový plán budeme naplňovat, hlídat termíny, vymýšlet obsah a hledat pro Vás ty správné a relevantní výstupy. Budete tam, kde je vaše cílová skupina. Netrapte se detaily, nechte si posílat jen reporty a soustřeďte se v klidu na to, v čem jste nejlepší!

Marketingový plán

Připravujete novou službu či produkt a nevíte si rady s komunikací?

Na základě vstupního pohovoru, řady potřebných informací a očekávaného rozpočtu sestavíme obsáhlý marketingový plán, který bude obsahovat všechny potřebné věci pro úspěšný rozjezd Vaší komunikace. Obsáhlý dokument (námi dodávané plány se pohybují okolo 50-70 stran) zahrnuje analýzu trhu a konkurence, doporučení, průzkumy a v neposlední řadě též marketingový mix a časový harmonogram. Vše je sestavované na míru Vaší společnosti. Tento marketingový plán (zpravidla sestavovaný na dobu jednoho roku) se může stát základním stavebním kamenem a návodem pro Vaší úspěšnou komunikaci.

Audit marketingu

Nejste si jisti Vašimi výdaji za marketing? Jakou mají efektivitu? A odpovídá jejich výše reálným cenám?

Prověříme výsledky Vašich dodavatelů, projdeme statiky a nasadíme řadu moderních analytických nástrojů. Do týdne dostanete ucelenou závěrečnou zprávu, která bude obsahovat nejen zjištěné poznatky o skutečném stavu Vašeho marketingu, ale též sérii doporučení. Nenechte se podvádět a zkontrolujte snadno a rychle Vaši agenturu!